Dynamicznie rozwijające się firmy budowlane, podobnie jak i wypożyczalnie sprzętu budowlanego, regularnie, dla odświeżenia swojego parku maszyn, sprzedają je po okazyjnych cenach. Tego rodzaju maszyny są najczęściej sprzętem poleasingowym, w pełni sprawnym, a ich sprzedaż gwarantuje w/w firmom możliwość zakupu nowych urządzeń, opartych o coraz szybciej zmieniające się technologie. Dla potencjalnych kupców, taka sprzedaż jest nie lada gratką! Pozwala im nabyć technicznie niezawodny sprzęt w bardzo dobrych cenach!

Platformy aukcji poleasingowych – miejsca zakupu tańszych maszyn budowlanych

To właśnie nowoczesne i szybko rozwijające się platformy aukcyjne, szczególnie te specjalizujące się w wystawianiu na sprzedaż maszyn poleasingowych, są miejscami, w których potencjalni kupcy mogą nabyć sprzęt oferowany przez największe firmy budowlane. Takie marki jak np. Skanska, Ramirent, Cramo czy Strabag, ale i instytucje finansowe sprzedające maszyny w leasing, po spłacie leasingu wystawiają je np. na aukcjach https://www.klaravik.pl/, zyskując dzięki temu środki na zakup kolejnych maszyn. Z kolei przedsiębiorcy z mniejszych firm budowlanych, chętnie korzystają z takich ofert, wiedząc, że będą mogli nabyć dla swoich ekip sprawdzony, dotarty i technicznie sprawny sprzęt.

Jakie maszyny poleasingowe można kupić na aukcjach?

Szeroki wybór proponowany przez aukcje poleasingowe jest okazją do zakupu nawet najbardziej wymagających pojazdów specjalistycznych. Poprzez aukcje można kupić np. maszyny rolnicze: przyczepy, rozsiewacze, traktory, ciągniki, sadzarki, ale i cały szereg maszyn typowo budowlanych. Wśród sprzętu budowlanego aukcje oferują podnośniki, narzędzia teleskopowe, dźwigi, wywrotki, szambowozy, akcesoria do obsługi sprzętu ciężkiego, samochody ciężarowe, paleciaki, wózki, kompresory, agregaty i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że w poszukiwaniu dowolnej maszyny budowlanej, dostępnej od ręki i w dobrej cenie, w pierwszej kolejności warto postawić właśnie na te, które sprzedawane są poprzez oferty poleasingowe. Tanio, szybko i przy pełnej gwarancji ich sprawności, potwierdzonej przez rzeczoznawcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here