Chociaż większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez telefonu, okazuje się, że nie jest to jedyne urządzenie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Coraz więcej osób, w tym pań, sięga po zegarki w bardziej nowoczesnym wydaniu. Smartwatche, bo właśnie o nich mowa, to urządzenia, które zrewolucjonizowały nasze podejście do zegarków. Szukasz smartwatcha, który nie tylko poinformuje Cię o godzinie, ale również będzie monitorował Twój sen oraz aktywność fizyczną? W takim razie Samsung Galaxy Watch6 Classic to idealny wybór dla Ciebie!

Samsung Galaxy Watch6 Classic – smartwatch damski

My, kobiety, często mamy duże wymagania co do naszego smartwatcha. Zależy nam na tym, aby był nie tylko praktyczny, ale również dopasowany do naszego stylu. Modny i funkcjonalny dodatek – to coś, czego szuka wiele z nas. Na rynku znajdziemy wiele produktów o różnych wymiarach. Smartfony z małymi lub naprawdę dużymi tarczami, smartfony w kształcie kwadratu lub prostokąta… Choć wybór jest naprawdę spory, nie każdy z takich zegarków będzie prezentował elegancko na naszym nadgarstku.

Jeśli interesuje nas nowoczesny, funkcjonalny, ale jednocześnie elegancki i klasyczny w swoim wyglądzie smartwatch damski, warto wybrać Samsung Galaxy Watch6 Classic. Choć cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród panów, to także doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie ponadczasową klasykę. Ten smartwatch będzie idealny zarówno na trening, spotkanie biznesowe czy wypad do kina z przyjaciółmi. Jeden zegarek, wiele możliwości? Dokładnie tak! Dzięki możliwości personalizacji i wymianie paska, możemy z łatwością dopasować jego wygląd w zależności od sytuacji[1].

Smartwatch Samsung Galaxy Watch6 Classic – cechy charakterystyczne

Co wyróżnia Samsung Galaxy Watch6 Classic na tle innych urządzeń tego typu? Przede wszystkim jest to klasyczny design w połączeniu z nowoczesną funkcjonalnością. Jego ponadczasowość i estetyka sprawiają, że będzie doskonałym kompanem w trakcie codziennych czynności. Tym, co wyróżnia Samsung Galaxy Watch6 Classic jest o 30% większy wyświetlacz od Galaxy Watch4 Classic. Dzięki temu korzystanie z niego staje się po prostu wygodniejsze. Dzięki o 15%[2] cieńszej ramce i większemu rozmiarowi ekranu zyskujemy pewność, że urządzenie prezentuje się w harmonijny sposób.

Samsung Galaxy Watch6 Classic to także świetny smartwatch sportowy. Z jego pomocą możemy wyznaczać sobie nowe treningowe cele i monitorować swoje postępy. Ten smartwatch rozpoznaje aż 90 różnych treningów*! Co więcej, to bardzo wytrzymałe urządzenie. Jego wyświetlacz powstał ze szkła szafirowego, które dodaje elegancji, a równocześnie jest bardziej wytrzymałe na otarcia. Stopień ochrony tego smartwatcha wynosi IP68 oraz 5ATM, dzięki czemu może towarzyszyć nam nawet podczas najbardziej wymagających treningów.[3]

Smartwatch z monitorowaniem snu

Zależy nam na jakościowym śnie? To zrozumiałe. W końcu to właśnie odpoczynek w nocy i odpowiednia długość snu sprawiają, że rano jesteśmy wypoczęci i pełni energii. Dzięki udoskonalonej analizie i dokładniejszym pomiarom Samsung Galaxy Watch6 Classic dowiemy się więcej o naszym śnie. Co więcej, możemy uzyskać także dostęp do Trenera Snu, aby móc pracować nad swoimi nawykami[4].

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Funkcja automatycznego wykrywania treningów musi być włączona w Ustawieniach. Funkcja automatycznego wykrywania nie jest dostępna dla wszystkich treningów.

[1] Dostępność opasek może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Dodatkowe paski do zegarków są sprzedawane oddzielnie.

[2] Porównanie rozmiaru ekranu i szerokości ramki dotyczy modelu Galaxy Watch6 Classic (43 mm). Rozmiar wyświetlacza modelu Galaxy Watch6 Classic Small (43 mm) jest porównywany z rozmiarem wyświetlacza modelu Galaxy Watch4 Classic (42 mm).

[3] Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi. Wodoszczelność i kurzoodporność urządzenia nie jest stała i może z czasem ulec zmniejszeniu z powodu normalnego zużycia.

W oparciu o twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf.

[4] Funkcje śledzenia snu są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia jakichkolwiek schorzeń lub zaburzeń snu. Pomiary służą wyłącznie do celów osobistych. W celu uzyskania porady należy skonsultować się z lekarzem.

Funkcja Trening Snu wymaga danych dotyczących snu z co najmniej 7 dni, w tym 2 dni w weekendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here