Polskie morze oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla mieszkańców tego regionu, jak i odwiedzających je turystów. Wiele osób wybiera Bałtyk, aby obcować z naturą i zrelaksować się przy szumie morza. Ostatnio bardzo popularne stało się wynajmowanie małych domków w otoczeniu morza i natury. Turyści coraz częściej wybierają takie rozwiązanie nie tylko latem i podczas wakacji, ale również w okresie zimowym.

Dziwnówek – co ma do zaoferowania?

Polskie morze jest oczywiście piękne nie tylko latem i zdecydowanie warto sprawdzić, co może zaoferować w mroźniejsze miesiące. Komfortowy wypoczynek przez cały rok można zagwarantować sobie między innymi w Dziwnówku https://www.summerland.pl/. W tej małej, ale jakże pięknej miejscowości uzdrowiskowej, dostępne są całoroczne, drewniane domki na wynajem. Miejscowość położona pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Wrzosowskim, nie jest jeszcze tak oblegana przez turystów, a ze względu na leczniczy mikroklimat, to idealne miejsce dla osób ze schorzeniami układu oddechowego, krążenia oraz układu nerwowego Dodatkowo piękna, szeroka na 800m plaża w miasteczku to coś, co sprawi, że poczujesz wspaniały morski klimat i odetchniesz czystym i świeżym powietrzem. Poza gorącym, wakacyjnym sezonem, plaża jest często tylko dla Ciebie! Warto uciec na chwilę z miasta i wykorzystać ten spokojny, pełen relaksu czas nad morzem 😉

Domki inne niż wszystkie

Domki w Dziwnówku dostępne są przez cały rok. Specjalnie przystosowane, aby zarówno latem, jak i zimą zagwarantować komfort i sprawić, że czas spędzony w tym miejscu będzie niezapomniany. Dwupoziomowe domki o powierzchni 65 m2, zapewnią wygodę dla 6 osób + dziecko. Ciepła, rodzinna atmosfera i ogromna swoboda to coś, co charakteryzuje to nadmorskie miejsce. Czworonogi również są mile widziane, dlatego warto zabrać swojego pupila i spędzić aktywny, albo pełen lenistwa czas, otaczając się wspaniałą naturą. Zdecydowanie poczujesz tutaj wyczekiwany spokój i relaks, a domki Dziwnówek pozwolą skupić Ci się na najbliższych i spędzić z nimi wspaniały czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here