Jak znaleźć dobre miejsce na zakupy hurtowe w Lublinie?

0
220

Większość firm zlokalizowanych w południowo-wschodniej Polsce szuka dla siebie sprawdzonych i rekomendowanych przez innych przedsiębiorców punktów zaopatrzenia. Część z nich decyduje się na zakupy w rozproszonych po tym regionie hurtowniach, część próbuje dostać się wprost do producentów, którzy nierzadko nie prowadzą sprzedaży innej niż dla hurtowni, a jeszcze inni rozglądają się za miejscami typu giełdy. Jak się w tym wszystkim zorientować i gdzie kupować towar do firmy?

Hurtownie i giełdy w lubelskim

W województwie lubelskim znajduje się wiele drobnych giełd, bazarów i osobnych hurtowni, w których można kupić asortyment do swojego sklepu. Najpopularniejszym jednak miejscem całej okolicy jest bez dwóch zdań słynna giełda Elizówka. Działa ona na rynku od 2000 roku i jest miejscem, w którym hurtownie wynajmują powierzchnie handlowe – tworząc w nich swoje punkty sprzedaży lub wręcz właśnie stąd prowadząc całą działalność. Na stronie https://www.elizowka.pl/ można znaleźć informacje o tym, jakie hurtownie znajdują się na miejscu i co można w nich kupić w ramach zakupów hurtowych.

Dla przedsiębiorców, którzy cenią wygodne zakupy wielu produktów w jednym miejscu – jest to często pierwszy punkt wyboru. Funkcjonuje tu ponad 160 hurtowni wynajmujących powierzchnie handlowe.

Jakie towary można kupić w Elizówce?

Domeną tego miejsca jest różnorodność produktowa hurtowni, jakie się tu wystawiają. W nowoczesnych, zadaszonych obiektach na kupujących czekają stoiska ze świeżymi warzywami i owocami, artykułami spożywczymi, mrożonkami, mięsem rybami i nabiałem. Co ciekawe, od lat funkcjonuje tu również świetnie znana w okolicy giełda samochodowa.

Większość lokalnych sklepów na wschodzie, zarówno tych umiejscowionych w Lublinie, jak i w okolicznych miastach i wioskach chętnie zagląda do Elizówki właśnie z racji na jej renomę i przygotowanie do sprawnego handlu. Na kupujących czekają parkingi, cała infrastruktura ułatwiająca zakupy i co najważniejsze: hurtownie z pełną gamą produktów o wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here