Jeżeli uznamy, że posiadany budżet nie pozwala nam na skorzystanie z produktu aplikowanego metodą system włosów, możemy zawsze zdecydować się na rozwiązanie znacznie tańsze, a jednocześnie gwarantujące niemalże identyczny rezultat – mowa tu oczywiście o siateczkowej metodzie zwiększania objętości fryzury.

Podobnie jak w przypadku omawianej techniki, tak i tutaj włosy lub włókna syntetyczne mocowane są do specjalnej podstawy przytwierdzanej następnie do głowy klienta, jednakże zamiast kosztownej bazy z monofilamentu stosowana jest o wiele tańsza, lżejsza i łatwiejsza w aplikacji siateczka z materiałów naturalnych, która to nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, reakcji alergicznych czy swędzenia. Co więcej, jej niewielkie rozmiary sprawiają, że po nałożeniu staje się ona niewidoczna gołym okiem, a odróżnienie zastosowanych pasemek włosia naturalnego albo ich odpowiedników powstałych na bazie włókien syntetycznych od samodzielnie wyhodowanej fryzury będzie niemalże niemożliwe.

Produkt dedykowany jest szczególnie osobom, które już od wielu miesięcy lub nawet lat bezskutecznie zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów, ich przerzedzaniem się oraz zauważalnym osłabieniem ich struktury wewnętrznej. Aby możliwe było przymocowanie siateczki oraz przytwierdzenie do niej doczepek klient posiadać musi jedynie minimalną ilość włosów, które posłużą jako wzornik przy przygotowywaniu włosów o odpowiednim kolorze, grubości i gęstości. Efekt końcowy będzie bez wątpienia spektakularny i wywoła szczery uśmiech od ucha do ucha na twarzy konsumenta!

Jedynym przeciwwskazaniem uniemożliwiającym poddanie się zabiegowi bazującym na zastosowaniu metody zarówno system włosów jak i siateczkowej jest przewlekła oraz ostra grzybica głowy lub choroba łojotokowa. Przedłużenie włosów możliwe będzie dopiero po uporaniu się z nadmienionymi problemami zdrowotnymi. Oferta na systemy włosów dostępna jest pod adresem: https://secondhair.pl/oferta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here