Walentynki coraz bliżej, a na horyzoncie coraz bliżej Dzień Kobiet. Okres pierwszej części roku obfituje w okazje do obdarowania naszych pań. Pomysłów na prezent jest tak wiele, jak samych par – w każdym przypadku sprawdzi się coś innego.

Jaki prezent dla dziewczyny?

Zapewne pomyślisz inny niż prezent dla żony? Niekoniecznie. To na co się zdecydujemy zależy – oprócz osobistych preferencji, także od stażu naszego związku. Wydawanie tysięcy złotych na prezent dla kobiety poznanej na ostatniej zabawie sylwestrowej nie jest pewnie najlepszym pomysłem, chociaż jeśli czujemy, że jest inaczej, to czemu nie, raz się żyje. Jeśli jesteśmy zaręczeni, oczekuje się po nas nieco więcej. Kolejny pierścionek, albo inna biżuteria może zdać egzamin w pewnych przypadkach – zwłaszcza wtedy, gdy nasza kobieta lubi błyskotki. W przypadku braku innych pomysłów, voucher do dyskontu odzieżowego może się sprawdzić.

Prezenty dla niej

Dobrym pomysłem na prezent dla niej, jest zawsze coś osobistego. Taki przedmiot lub usługa, której ona pożąda, a o której wiemy tylko my. Taki prezent da najlepszy efekt. Może to też być wspólna wycieczka w wybrane miejsce. Jeśli nie stać nas na Paryż, to wybierzmy coś mnie ekskluzywnego, może Kraków? Pomysł ten ma sens, jeśli akurat nie mieszkamy razem na stałe w Krakowie. Wtedy pomysłem może być wspólna kolacja. To, jaki lokal wybierzemy zależy od preferencji. W myśl zasady – „Nie rzucaj pereł przed wieprze”, zapraszanie kobiety, której przyjemność sprawia jedzenie kebaba i innych fast – foodów, do wykwintnej restauracji na ostrygi, może nie skończyć się dobrze – nie chodzi tu o problemy żołądkowe. Nie ma nic złego w wyprawie do McDonalda w ramach prezent i zamówienie paru powiększonych zestawów.

Dla pań lubiących literaturę i regularnie czytających książki, dobrym pomysłem może być jedno z dzieł jej ulubionego autora. Jeśli nie jesteśmy pewni jej gustu, zawsze możemy zasięgnąć rady u jednej z jej przyjaciółek. Pomysł ten jest dobry niezależnie od planowanego prezentu, jeśli czegoś nie wiesz, to zasięgnij rady. Postępowanie takie może mieć również- i powinno – udział w innych sferach naszego życia. Niekompetencja nie jest usprawiedliwieniem w obliczu podjęcia niekorzystnych dla otoczenia działań. Nie bez powodu mówi się, że człowiek uczy się całe życie – nie powinniśmy o tym zapominać. Wtedy nasze życie oraz życie naszych bliskich i przyjaciół powinno być odrobinę łatwiejsze. Różne sfery naszego życia rozkwitną, no i co najważniejsze, będziemy w stanie wybrać idealny prezent, niezależnie od okazji, na która ma być on przeznaczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here