Zakładanie konta na Instagramie może wynikać z wielu przyczyn. Dla niektórych przestrzeń, którą oferuje ten jeden z najpopularniejszych obecnie serwisów fotograficznych jest doskonałym sposobem na promowanie własnej twórczości, dla innych z kolei jest wyłącznie miejscem, w którym dzielą się swoją codziennością, przepisami kulinarnymi lub rodzinnymi fotografiami, które tworzone są na wzór fotograficznego pamiętnika.

Istnieje jednak spore grono, które zorientowało się natychmiast, że Instagram to platforma, która umożliwia uzyskanie ogromnej popularności ludziom, którzy bez niej nie mieliby takiej możliwości. Abstrahując od celebrytów, którzy osiągają niesamowite zasięgi ze względu na swoją pracę, Instagram stał się miejscem, w którym każdy może zyskać popularność na skalę ogólnopolską, a nawet światową. Żeby jednak zaistnieć w tej przestrzeni, trzeba doskonale się po niej poruszać, a przede wszystkim wiedzieć, co należy robić. A więc jak zdobyć dużą ilość followersów i lajków na Instagramie?

Co to znaczy atrakcyjne konto?

Na wielki rozgłos i pozytywny odzew innych użytkowników mogą liczyć wyłącznie konta atrakcyjne. W terminologii Instagramowej „atrakcyjność” to w rzeczywistości zbiór kilku czynników odpowiadających za to, że nasze konto zyskuje na popularności. Spełniając poszczególne kryteria, możemy być absolutnie pewni, że nasze konto zacznie zyskiwać zainteresowanie, które w następstwie przeistoczy się w popularność oraz ogromne możliwości zarobkowe.

Zakładanie konta z zamiarem stworzenia własnej marki i własnego nazwiska różni się nieco od zwyczajnego konta tworzonego na potrzeby udostępniania prywatnych zdjęć. Jeżeli chcemy zyskać popularność, to musimy posiadać pomysł, który będzie stanowił trzon naszego nowego konta. Przykładem jest znane wielu użytkownikom w Polsce konto „Kwestia Smaku”, w której umieszczane są jedynie przepisy kulinarne z bajecznymi wręcz fotografiami przygotowanych potraw. Pomysłodawczyni jest znana niemal każdej gospodyni i osobom pragnącym realizować wymyślne potrawy we własnej kuchni. Pomysłem naturalnie jest tworzenie unikatowych potraw, ale także zachęcające zdjęcia, które w świecie Instagrama mają kluczowe znaczenie.

Chcąc szybko rozwinąć skrzydła w przestrzeni oferowanej przez twórców serwisu, warto przemyśleć kwestie fotografii, które będą pierwszą rzeczą, na którą zwrócą uwagę użytkownicy. Bez względu na treści umieszczane na naszym koncie, warto zastanowić się, w jaki sposób możemy zainspirować innych użytkowników. Wielu ludzi przegląda Instagrama w poszukiwaniu inspiracji i warto skorzystać z tej wiedzy, tworząc własne konto.

Ładne zdjęcia nie są gwarancją sukcesu

Przemyślany pomysł i regularne umieszczanie postów nie stanowią jeszcze gwarancji sukcesu. Na samym początku przygody z Instagramem jesteśmy szeregowymi użytkownikami. Trzeba włożyć sporo czasu, energii i kreatywności, aby móc zebrać pierwsze owoce w postaci odzewu i rosnącej popularności.

Warto jednak zainteresować się możliwościami oferowanymi przez znane firmy, np. Tanielajki.pl. dzięki której w szybkim tempie uzyskami nie tylko lajki pod postami, ale także nowych obserwujących. To dobra inwestycja dla każdego, kto poważnie traktuje swoje konto i ma bardzo skonkretyzowany cel. Ilość lajków pod postami ma znaczenie dla algorytmów serwisu. Im więcej lajków, tym większe prawdopodobieństwo, że większa ilość osób zobaczy nasze posty i być może zatrzyma się u nas na dłużej.

Pozyskiwanie nowych obserwujących to jedno z najtrudniejszych zadań na samym początku, dlatego warto skorzystać z pomocy oferowanej przez Tanielajki.pl. Dzięki dodatkowym lajkom zwiększamy zasięgi i trafiamy do osób, którym nie udało się jeszcze dotrzeć na nasz profil. Bez względu na wszystko trzeba umieszczać posty, które w pewien sposób będą angażować innych użytkowników. Przeglądając popularne konta bezustannie natykamy się na posty, pod którymi znajdują się pytania oraz prośba, by opisać swoje wrażenia lub wyrazić własne zdanie. Takie zabiegi powodują, że konto „żyje” i zyskuje coraz większą popularność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here