Lokalizacja sali weselnej w Lublinie to pierwszy i najważniejszy szczegół, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Odległość miejsca, gdzie będzie organizowana impreza od kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, nie powinna być duża. Co jeszcze sprawdzić przed wynajmem konkretnego lokalu?

Wielkość wyposażenie sali weselnej w Lublinie

Zanim zdecydujemy się na wynajem konkretnej sali weselnej w Lublinie, powinniśmy dokładnie ustalić liczbę gości. W ten sposób będziemy mogli rozpocząć poszukiwania konkretnego miejsca do organizacji imprezy. Obecnie dużą popularność zyskuje: https://www.trzyroze.pl/wesela

Menu to kolejny czynnik, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Obecnie firmy cateringowe oferują nam kuchnię tradycyjną, japońską albo włoską. Dla dzieci przygotowuje się również oddzielnie jedzenie. Dobrze jest zapytać w domu weselnym, ile potraw znajduje się w podstawowym menu, a także czy trzeba zapłacić za posiłki dla zespołu weselnego.

Dodatkowe udogodnienia na weselu w Lublinie

Kiedy mamy możliwość wynajęcia kilku świetnych miejsc do zabawy weselnej w Lublinie, to o ostatecznym wyborze zdecydują dodatkowe udogodnienia. Na lato niezbędny jest lokal z dobrze funkcjonującą klimatyzacją. Dla wielu par młodych bardzo ważna jest również baza noclegowa, gdzie można będzie przenocować gości przyjeżdżających z dalekich stron oraz strzeżony parking dla osób podróżujących własnym autem.

Dopiero na sam koniec powinniśmy przejść do formalności, czyli sporządzenia kosztorysu, przygotowania umowy i wpłacenia zaliczki. Koszty organizacji wesele w Lublinie są różne, ale najczęściej w każdym miejscu mamy opłatę od talerzyka.

Para młoda powinna koniecznie zapoznać się z informacjami na temat tego, co jest wliczone w cenę wynajmu. Chodzi przede wszystkim o wszelkie dodatkowe szczegóły, takie jak np. alkohol, ponieważ w niektórych miejscach trzeba zapłacić tzw. korkowe.

Dokładnie również powinniśmy porozmawiać z wynajmującym, co będzie zorganizowane w ramach opłaty, a czym musi zająć się para młoda. Dopiero po ustaleniu tych wszystkich faktów można będzie przejść do spisania umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here